Menu
Logo

SPOLOČENSKÉ PRIESTORY

Hotel Podhradie v Považskej Bystrici disponuje dvoma salóniky a Biliard Barom, s denným svetlom a bezplatným pripojením na internet.

Salóniky sú ideálnym miestom pre menšie rodinné oslavy, promócie, birmovky, krstiny a rodinné stretnutia, ktoré Vám zabezpečíme s uceleným gastronomickým servisom. Salóniky sú tiež využívané aj na pracovné raňajky, obchodné obedy či večere.

SALÓNIK COSMOPOLITAN
S kapacitou 12 miest sa nachádza na prízemí, pri recepcii Hotela Podhradie. Je zariadený v teplých farebných tónoch s moderným vybavením, denným svetlom a wifi pripojením na internet. Atmosféru salónika dopĺňajú originály fotografií slovenských prírodných krás. Pohodlie je doplnené komfortnou koženou sedacou súpravou.
SALÓNIK PARTIOT
S kapacitou 20 miest sa nachádza na konci reštaurácie Hotela Podhradie. Salónik s denným svetlom, slávnostnou tabuľou v tvare „I“ je ideálnym miestom pre organizovanie menších rodinných osláv a stretnutí. Interiér salónika dopĺňajú originály fotografií slovenských prírodných krás. Vnútorný krb s plápolajúcim ohňom vytvára jedinečnú atmosféru slávnostnej chvíle.
SALÓNIK PARTIOTBILIARD BAR
S kapacitou 20 osôb sa nachádza v suteréne Hotela Podhradie. Priestor vhodný pre zábavu a relax. Ubytovaní hostia aj verejnosť si môžu zahrať biliard, stolný futbal, šípky a šach. Biliard Bar Hotela Podhradie je vhodný pre teambulding, zábavu po školení či ako doplnok k firemnej akcii.

Masáže

Ubytovaní hostia aj verejnosť môžu využiť ponuku relaxačných masáži priamo v hoteli.

Cenník sa nachádza na recepcii hotela.
Rezervácie je možné uskutočniť na recepcii hotela.

NÁŠ PROFESIONÁLNY TEAM RÁD SPLNÍ VAŠE ŽELANIA APOSKYTNE ASISTENCIU PRI ORGANIZÁCIÍ KAŽDÉHO PODUJATIA.
RADI BY SME BOLI SÚČASŤOU
VÁŠHO VÝNIMOČNÉHO DŇA, KEDY SI POVIETE SVOJE ÁNO.
Spečatenie manželského zväzku potvrdzuje magické slovíčko „ÁNO“. Ako miesto jeho vyslovenia si môžete vybrať napríklad záhradu Hotela Podhradie alebo podkrovnú sálu Hotela Podhradie. Iba niekoľko stoviek metrov je od Hotela Podhradie v Považskom Podhradí vzdialený farský kostol , kde Vás zosobáši katolícky kňaz. Evanjelické obrady možno zabezpečiť v Považskej Bystrici.

SVADBA

Podľa Vašich požiadaviek a prianí Vám v reštaurácii Hotela Podhradie v Považskej Bystrici zabezpečíme kompletné svadobné menu. Šéfkuchár so svojim tímom pre Vás a Vašich hostí pripraví slávnostné svadobné menu s fantáziou a ponúkne Vám ho na profesionálnej úrovni. Svadobnú hostinu začíname uvítacím prípitkom, pokračujeme I. chodom, podvečer Vám naservírujeme studený a teplý bufet podľa vášho výberu a po polnoci si pochutíte na svadobnej kapustnici.

Aby ste sa ráno po svadobnej hostine v Hoteli Podhradie zobudili bok po boku, ponúkame Vám mladomanželský apartmán grátis a pre všetkých svadobných hostí výhodnú zľavu na ubytovanie v Hoteli Podhradie v Považskej Bystrici.

Radi Vám odporučíme chutné koláče a skvostné svadobné torty, profesionálneho DJ alebo hudobnú kapelu, fotografa či kameramana. Zabezpečíme výzdobu obradného miesta, svadobného auta a svadobnej sály vo farbe podľa Vášho výberu.