Menu
Logo

Školiace priestory

Hotel Podhradie v Považskej Bystrici disponuje tromi školiacimi priestormi, s rozličnými kapacitami, denným svetlom a bezplatným wifi pripojením. Zabezpečenie občerstvenia na profesionálnej úrovni samozrejmosťou.

Seminárna miestnosť
Školiaca miestnosť je vhodná pre organizovanie menších alebo väčších firemných školení, seminárov či prezentácií. Nachádza sa na 3. poschodí, dostupná výťahom aj schodiskom. Usporiadanie sedenia v seminárnej miestnosti je variabilné. Kapacita pre divadelné sedenie je 60 miest, 45 osôb pre školské sedenie, Je možné aj usporiadanie sedenia v tvare U, I alebo štvorca. Miestnosť je plne klimatizovaná s denným svetlom a vybavená didaktickou technikou – dataprojektor, premietacie plátno a flipchart. Bezdrátové pripojenie na internet je samozrejmosťou.
SALÓNIK PARTIOT
S kapacitou 20 miest sa nachádza na konci reštaurácie Hotela Podhradie. Viacúčelový salónik s denným svetlom a wifi pripojením na internet je ideálnym miestom pre organizovanie menších školení, seminárov či prezentácií. Usporiadanie sedenia v tvare „I“. Technické vybavenie – dataprojektor, premietacie plátno, flipchart k dispozícii.
SALÓNIK PARTIOTSALÓNIK COSMOPOLITAN
S kapacitou 12 miest sa nachádza na prízemí, pri recepcii Hotela Podhradie. Prístup denného osvetlenia a wifi pripojenie na internet je samozrejmosťou. Technické vybavenie – dataprojektor, premietacie plátno, flipchart k dispozícii. Usporiadanie sedenie v tvare „I“ alebo štvorca.


NÁŠ PROFESIONÁLNY TEAM RÁD SPLNÍ VAŠE ŽELANIA APOSKYTNE ASISTENCIU PRI ORGANIZÁCIÍ KAŽDÉHO PODUJATIA.
Doba prenájmuPatriotCosmopolitanSeminárna miestnosť
4 hodiny40,- €30,- €100,- €
celý deň80,- €60,- €200,- €

Z ceny prenájmu môže byť poskytnutá zľava, prípadne cena môže byť dohodnutá zmluvne.